KONST / Litografier / Färglitografi 11887384
nr 1188 7384
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 26/300, bladets mått: 42x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 juni 2018
kl 19:50:38
300 kr
350 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer